Mayıs, 2011 Kategorisi İçin Arşiv

MHP 2011 Milletvekili Aday Listesi

Adana Sıra Adı Soyadı Ögrenim Durumu Meslegi 1 RECAI YILDIRIM Üniversite ÇIFTÇI 2 MUHARREM VARLI Üniversite EGITIMCI 3 ALI HALAMAN Üniversite ESNAF 4 SEYFETTIN YILMAZ Üniversite ORMAN MÜHENDISI 5 CAHIT ÖZTOK Lise TÜCCAR 6 MEHMET METANET ÇULHAOGLU Yüksek Lisans YÖNETICI 7 KÜRSAT ATILGAN Yüksek Lisans HAVA PILOT TUG GENERAL 8 TÜRKAN CENGIZ YILMAZ Doktora TIP DOKTORU 9 SÜLEYMAN SIMSIR Üniversite INSAAT MÜHENDISI 10 DEMET ÇARDAK Üniversite TIP DOKTORU 11 MEHMET KÜLAHLIOGLU Üniversite KAMU GÖREVLISI 12 GÖKAY SARILI Yüksek Lisans AVUKAT 13 ... Tamamına Bak
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hepar 2011 Milletvekili Aday Listesi

ADANA 1 MEHMET YALÇIN ÖNDÜÇ 2 MURAT ÇİÇEK 3 HÜSEYİN BOZKURT ORTAOKUL ESNAF 4 ATİLLA GÜVENÇ ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 5 İSMET ÇABUK ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 6 YÜKSEL ATAŞ LİSE ELEKTRİK TEKNİKERİ 7 ERHAN UZUN İLKOKUL MATBAACI 8 MEHMET ORAN ÖZALTUN LİSE ELEKTRİK TEKNİKERİ 9 EMİN SEZER İLKOKUL ESNAF 10 ÜLKÜ ÇİÇEK LİSE EMEKLİ 11 NİYAZİ GELİÇ İLKOKUL İŞ ADAMI 12 REMZİ UĞURLU İLKOKUL ÇİFTÇİ 13 ... Tamamına Bak

Has Parti 2011 Milletvekili Adayları Listesi

Adana 1- İbrahim Ertan Yülek 2- Fatma Küçükoğlu 3- Ömer Ataner 4- Mehmet Yıldız 5- Burhanettin Hattısarı 6- Sadık Acı 7- Mehmet Selim Özer 8- Cihan Daşkın 9- İlknur Küçükgöde 10- Oğuzhan Batmaz 11- Mehmet Kul 12- Ethem Ceylan 13- Ahu Kevser Avşar 14- Ahmet Akcan Adıyaman 1- Mustafa Alkayış 2- Hamza Özer 3- Abdullah Turan 4- Sibel Aktaş 5- Hasari Yenice Afyon 1- Abdurrahman Yalçın 2- Selda Demir 3- Hakan Çınar 4- Mehmet Şenses 5- Ahmet Kaplan Ağrı 1- Aydın Kasar 2- Sernaz Polat 3- Nazım Bayram 4- Mehmet Cemil Güven Amasya 1- ... Tamamına Bak
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Demoktarik Sol Parti (DSP) 2011Milletvekili Aday Listesi

ADANA 1- Şenol Pektaş 2- Bedir Baydan 3- Saniye Arslantaş 4- Ercan Akarpınar 5- Mümtaz Numanoğlu 6- Nuran Dalyan 7- Bülent Çakıroğlu 8- Ahmet Mortepe 9- Ayhan Özüsağlam 10- Mustafa Hazar 11- İsmail Kazan 12- Hakan Sabuncu 13- Sefa Ağızlıyüz 14- Resul İbiş Çiftçi ADIYAMAN 1- Memet Işık 2- İbrahim Durmaz 3- Cuma Ağnar 4- Recep Delice 5- Ayniye Altungül AFYON 1- Hasan Kundakçı 2- Akif Öztürk 3- İlyas Altuntaş 4- Yılmaz Aksoy 5- Cengiz Uğur AĞRI 1- Necmettin Aslan 2- Ömer Faruk Şahvelet 3- Adem Karakol 4- Remzi Büyüknacar AMASYA 1- Alaatin Bayram 2- ... Tamamına Bak
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 2011Milletvekili Aday Listesi

ADANA OSMAN FARUK LOĞOĞLU ÜMİT ÖZGÜMÜŞ SANAYİCİ TURGAY DEVELİ ALİ DEMİRÇALI ZEYNEP CANAN BİLLOR HÜSEYİN KESER ARİF SEZER RIZA METE MÜZEYYEN ŞEVKİN MEHMET SALICI DOĞA ÇİĞDEMOĞLU ORHAN TOKLU MURAT ÖZTANRIÖVER SONER ANAFARTA ADIYAMAN SALİH FIRAT ALİ COŞKUN ZEYNAL BAKIR MURAT ERDEM MEHMET KARAHAN AFYONKARAHİSAR AHMET TOPTAŞ HATİCE GÖK BEKİR KASAP ŞERİF CEYLAN MEHMET TUĞRUL AKKUŞ AĞRI SEYFEDDİN ÇELİK SELAHATTİN DAŞKAY ŞEFİKA ÖNER KÜRŞAT KOÇ AMASYA RAMİS TOPAL ALİ ÖZDEMİROĞLU DEVRİM ERSOY ANKARA 1. BÖLGE SÜLEYMAN SENCER AYATA MEHMET EMREHAN HALICI EMİNE ÜLKER TARHAN AYLİN NAZLIAKA BÜLENT KUŞOĞLU LEVENT GÖK EMRE DOĞAN İLYAS GÜVEN EROĞLU VELİ ÖZDEMİR BAYRAKTAR BAYRAKTAR NECATİ YILMAZ FARUK ÖZDEMİR SENDİKACI AYSİN TEKTAŞ KESKİN GAMZE ŞENGEL ENGİN BALIM ÇETİN CANBAZOĞLU 2. BÖLGE AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN İZZET ÇETİN SİNAN AYDIN AYGÜN GÖKHAN ... Tamamına Bak
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Büyük Birlik Partisi 2011 Milletvekili Adayları

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın TOPÇU Ankara 1. Bölge 1. Sıra… B.B.P Genel Sekreteri Mustafa DESTİCİ Ankara 12 Bölge 1. Sıra… B.B.P Genel Başkan Yardımcısı Remzi ÇAYIR Kahramanmaraş 1. Sıra… B.B.P Genel Başkan Yardımcısı Metin GÜNDOĞDU Ordu 1. Sıra… Nizam-I Alem Ocakları Eski Genel Başkanı Tuna KOÇ İstanbul 3. Bölge 1. Sıra… Nizam-I Alem Ocakları Eski Genel Başkanı Yavuz AĞIRALİOĞLU Trabzon 2. Sıra… B.B.P Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet TÜRK İstanbul 1. Bölge 1. Sıra… B.B.P İstanbul İl Başkanı Bayram KARACAN İstanbul 2. Bölge 1. Sıra… Tamamına Bak
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ak Parti 2011 Milletvekili Adayları

ADANA 1 ÖMER ÇELİK 15.06.1968 SİYASET BİLİMCİ 2 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA 07.02.1943 VALİ 3 NECDET ÜNÜVAR 06.06.1960 TIP DOKTORU 4 FATOŞ GÜRKAN 01.01.1966 AVUKAT 5 ALİ KÜÇÜKAYDIN 12.10.1948 MÜLKİ İDARE AMİRİ 6 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ 04.01.1976 AVUKAT 7 FATMA GÜLDEMET SARI 25.06.1970 YÜKSEK MİMAR 8 ALİ ÇALDIR 20.03.1975 AVUKAT 9 TALAT ULUSSEVER 25.04.1970 EKONOMİST 10 TAMER DAĞLI 05.06.1970 BANKACI 11 ALİ YÜZÜKCÜ 19.03.1960 İŞADAMI 12 NESLİHAN İPEK KOBANER 17.05.1962 SINIF ÖĞRETMENİ 13 MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU 03.06.1975 AVUKAT 14 EBUBEKİR AKDENİZ ... Tamamına Bak
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Copyright © 2019 Neden-Nasıl-Nedir. All rights reserved.
Kullanma Klavuzu - Kullanma Klavuzlar - Kullanma Klavuzu - vestel - arelik - beko - vaillant - bosch - beyaz eya - televizyon - buzdolab - amar makinas - klima - kombi - dvd - uydu alc - cep telefonu